• Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.


    1.3. NEDJELJA




    Velika dvorana

    16:30 Birdman (Birdman) 15 Rezerviraj
    r: Alejandro González Inárritu; uloge: Michael Keaton, Edward Norton, Zach Galifianakis, Emma Stone
    18:40 Divlje priče (Relatos salvajes) 15 Rezerviraj
    r: Damián Szifrón; uloge: Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas
    21:00 Levijatan (Leviathan) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov

    Dvorana Müller

    17:10 Pasolini (Pasolini) 18 Rezerviraj
    r: Abel Ferrara; uloge: Willem Dafoe, Ninetto Davoli, Riccardo Scarmacio, Valerio Mastandrea
    18:50 Stogodišnjak koji se spustio kroz prozor i nestao (Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann) 12
    r: Felix Herngren; uloge: Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg
    21:00 Pasolini (Pasolini) 18 Rezerviraj
    r: Abel Ferrara; uloge: Willem Dafoe, Ninetto Davoli, Riccardo Scarmacio, Valerio Mastandrea

    2.3. PONEDJELJAK




    Velika dvorana

    18:00 'Cirkus' Charlieja Chaplina uz pratnju Zagrebačke filharmonije (Projekcije kultnog filma uz glazbenu pratnju Zagrebačke filharmonije) Posljednje projekcije!
    r: Charles Chaplin; uloge: Charles Chaplin, Merna Kennedy, Al Ernest Garcia
    20:00 'Cirkus' Charlieja Chaplina uz pratnju Zagrebačke filharmonije (Projekcije kultnog filma uz glazbenu pratnju Zagrebačke filharmonije) Posljednje projekcije!
    r: Charles Chaplin; uloge: Charles Chaplin, Merna Kennedy, Al Ernest Garcia

    3.3. UTORAK




    Velika dvorana

    18:00 Birdman (Birdman) 15 Rezerviraj
    r: Alejandro González Inárritu; uloge: Michael Keaton, Edward Norton, Zach Galifianakis, Emma Stone
    20:15 Levijatan (Leviathan) Subtitled Tuesday (HR & ENG subtitles) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov

    Dvorana Müller

    19:00 Svakodnevna pobuna (Everyday Rebellion) Trip to Zion
    r: Arash T. Riahi, Arman T. Riahi
    21:00 Journey to Jah Trip to Zion
    r: Noël Dernesch, Moritz Springer

    4.3. SRIJEDA




    Velika dvorana

    18:00 Levijatan (Leviathan) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov
    20:30 Divlje priče (Relatos salvajes) 15 Rezerviraj
    r: Damián Szifrón; uloge: Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas

    Dvorana Müller

    21:15 Pasolini (Pasolini) 18 Rezerviraj
    r: Abel Ferrara; uloge: Willem Dafoe, Ninetto Davoli, Riccardo Scarmacio, Valerio Mastandrea

    5.3. ČETVRTAK




    Velika dvorana

    18:30 Levijatan (Leviathan) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov
    21:05 Dvojnik (The Double) 12 Rezerviraj
    r: Richard Ayoade; uloge: Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Chris O'Dowd

    Dvorana Müller

    17:00 Pasolini (Pasolini) 18 Rezerviraj
    r: Abel Ferrara; uloge: Willem Dafoe, Ninetto Davoli, Riccardo Scarmacio, Valerio Mastandrea
    18:45 Xenia (Xenia) 12 Rezerviraj
    r: Panos H. Koutras; uloge: Kostas Nikouli, Nikos Gelia, Yannis Stankoglou
    21:10 Kosac 12 Rezerviraj
    r: Zvonimir Jurić; uloge: Ivo Gregurević, Igor Kovač, Mirjana Karanović, Nikola Ristanovski

    6.3. PETAK




    Velika dvorana

    17:00 Divlje priče (Relatos salvajes) 15 Rezerviraj
    r: Damián Szifrón; uloge: Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas
    19:10 Dvojnik (The Double) 12 Rezerviraj
    r: Richard Ayoade; uloge: Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Chris O'Dowd
    21:00 Birdman (Birdman) 15 Rezerviraj
    r: Alejandro González Inárritu; uloge: Michael Keaton, Edward Norton, Zach Galifianakis, Emma Stone

    Dvorana Müller

    16:50 Levijatan (Leviathan) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov
    19:20 Kosac 12 Rezerviraj
    r: Zvonimir Jurić; uloge: Ivo Gregurević, Igor Kovač, Mirjana Karanović, Nikola Ristanovski
    21:10 Xenia (Xenia) 12 Rezerviraj
    r: Panos H. Koutras; uloge: Kostas Nikouli, Nikos Gelia, Yannis Stankoglou

    7.3. SUBOTA




    Velika dvorana

    16:35 Birdman (Birdman) 15 Rezerviraj
    r: Alejandro González Inárritu; uloge: Michael Keaton, Edward Norton, Zach Galifianakis, Emma Stone
    18:45 Levijatan (Leviathan) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov
    21:15 Dvojnik (The Double) 12 Rezerviraj
    r: Richard Ayoade; uloge: Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Chris O'Dowd

    Dvorana Müller

    17:00 Xenia (Xenia) 12 Rezerviraj
    r: Panos H. Koutras; uloge: Kostas Nikouli, Nikos Gelia, Yannis Stankoglou
    19:25 Kosac 12 Rezerviraj
    r: Zvonimir Jurić; uloge: Ivo Gregurević, Igor Kovač, Mirjana Karanović, Nikola Ristanovski
    21:25 Pasolini (Pasolini) 18 Rezerviraj
    r: Abel Ferrara; uloge: Willem Dafoe, Ninetto Davoli, Riccardo Scarmacio, Valerio Mastandrea

    8.3. NEDJELJA




    Velika dvorana

    15:00 Birdman (Birdman) 15 Rezerviraj
    r: Alejandro González Inárritu; uloge: Michael Keaton, Edward Norton, Zach Galifianakis, Emma Stone
    17:15 Dvojnik (The Double) 12 Rezerviraj
    r: Richard Ayoade; uloge: Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Chris O'Dowd
    19:00 Still Alice (Zauvijek Alice) Ženijalni vikend - Kino 8. mart
    r: Richard Glatzer, Wash Westemoreland; uloge: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart
    21:00 Ida Ženijalni vikend - Kino 8. mart
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik

    Dvorana Müller

    17:00 Mama, volim te (Mammu, es tevi mīlu) Ženijalni vikend - Kino 8. mart
    r: Jānis Nords; uloge: Kristofers Konovalovs, Vita Vārpiņa, Matīss Livčāns, Indra Briķe
    18:40 Ljubavna odiseja Ženijalni vikend - Kino 8. mart
    r: Tatjana Božić
    20:30 Levijatan (Leviathan) 12
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov

    9.3. PONEDJELJAK




    Velika dvorana

    16:45 Divlje priče (Relatos salvajes) 15 Rezerviraj
    r: Damián Szifrón; uloge: Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas
    19:00 Dvojnik (The Double) 12 Rezerviraj
    r: Richard Ayoade; uloge: Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Chris O'Dowd

    Dvorana Müller

    18:30 Xenia (Xenia) 12 Rezerviraj
    r: Panos H. Koutras; uloge: Kostas Nikouli, Nikos Gelia, Yannis Stankoglou
    21:00 Kosac 12 Rezerviraj
    r: Zvonimir Jurić; uloge: Ivo Gregurević, Igor Kovač, Mirjana Karanović, Nikola Ristanovski

    10.3. UTORAK




    Velika dvorana

    18:00 Dvojnik (The Double) 12 Rezerviraj
    r: Richard Ayoade; uloge: Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Chris O'Dowd
    19:45 Pasolini (Pasolini) Subtitled Tuesday (HR & ENG subtitles) 18 Rezerviraj
    r: Abel Ferrara; uloge: Willem Dafoe, Ninetto Davoli, Riccardo Scarmacio, Valerio Mastandrea
    21:20 Birdman (Birdman) 15 Rezerviraj
    r: Alejandro González Inárritu; uloge: Michael Keaton, Edward Norton, Zach Galifianakis, Emma Stone

    Dvorana Müller

    18:30 Kosac 12 Rezerviraj
    r: Zvonimir Jurić; uloge: Ivo Gregurević, Igor Kovač, Mirjana Karanović, Nikola Ristanovski
    20:30 Xenia (Xenia) 12 Rezerviraj
    r: Panos H. Koutras; uloge: Kostas Nikouli, Nikos Gelia, Yannis Stankoglou

    11.3. SRIJEDA




    Velika dvorana

    17:00 Levijatan (Leviathan) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov
    19:30 Dvojnik (The Double) 12 Rezerviraj
    r: Richard Ayoade; uloge: Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Chris O'Dowd
    21:15 Divlje priče (Relatos salvajes) 15 Rezerviraj
    r: Damián Szifrón; uloge: Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas

    Dvorana Müller

    16:50 Kosac 12 Rezerviraj
    r: Zvonimir Jurić; uloge: Ivo Gregurević, Igor Kovač, Mirjana Karanović, Nikola Ristanovski
    18:40 Xenia (Xenia) 12 Rezerviraj
    r: Panos H. Koutras; uloge: Kostas Nikouli, Nikos Gelia, Yannis Stankoglou
    21:05 Levijatan (Leviathan) 12 Rezerviraj
    r: Andrej Zvjagincev; uloge: Aleksei Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov

Newsletter

Izdvojeno