• Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.


    22.10. SRIJEDA




    Velika dvorana

    12. Zagreb Film Festival
    12:00 Kratki, ali slatki filmovi za djecu_1 Bibijada
    17:00 Sedam brodica Glavni program: kratkometražni igrani filmovi
    r: Hlynur Pálmason; uloge: Olgeir Karl Ólafsson, Einar Örn Thorlacius
    17:00 Itsi Bitsi Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Ole Christian Madsen; uloge: Joachim Fjelstrup, MarieTourell Søderberg
    20:00 Tzniut Glavni program: kratkometražni igrani filmovi
    r: David Formentin; uloge: Louisa Krause, Seth Moore
    20:00 Hrabra djevojka Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Zeresenay Berhane Mehari; uloge: Meron Getnet, Tizita Hagere
    22:00 U kolovozu (En Août) Glavni program: kratkometražni igrani filmovi
    r: Jenna Hasse; uloge: Clarisse Moussa, David Lemoine, Jenna Hasse
    22:00 O konjima i ljudima (Hross í oss) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Benedikt Erlingsson; uloge: Ingvar E. Sigurdsson, Charlotte Boving

    23.10. ČETVRTAK




    Velika dvorana

    12. Zagreb Film Festival
    12:00 Sramežljivi Max (Max Pinlig) Bibijada
    r: Lotte Svendsen; uloge: Samuel Heller-Seiffert, Mette Agnete Horn
    15:00 Hrabra djevojka Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Zeresenay Berhane Mehari; uloge: Meron Getnet, Tizita Hagere
    17:00 O konjima i ljudima (Hross í oss) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Benedikt Erlingsson; uloge: Ingvar E. Sigurdsson, Charlotte Boving
    19:30 Veliki bucanj (Klumpfisken) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Søren Balle; uloge: Henrik Birch, Susanne Storm
    19:30 Helij Glavni program: kratkometražni igrani filmovi
    r: Anders Walter; uloge: Casper Crump, Pelle Falk Krusbæk
    22:00 Laku noć, mamice (Ich seh Ich seh) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Veronika Franz, Severin Fiala; uloge: Susanne Wuest, Elias Schwarz, Lukas Schwarz
    22:00 Ártún Glavni program: kratkometražni igrani filmovi
    r: Guðmundur Arnar Guðmundsson; uloge: Flóki Haraldsson, Viktór Leó Gíslason

    24.10. PETAK




    Velika dvorana

    12. Zagreb Film Festival
    12:00 Station Next: Plima vremena i Učiteljica na Zamjeni Bibijada
    15:00 Veliki bucanj (Klumpfisken) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Søren Balle; uloge: Henrik Birch, Susanne Storm
    17:00 Laku noć, mamice (Ich seh Ich seh) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Veronika Franz, Severin Fiala; uloge: Susanne Wuest, Elias Schwarz, Lukas Schwarz
    19:30 Gdje si bio kad je Michael Jackson umro? (T'étais où quand Michael Jackson est mort?) Glavni program: kratkometražni igrani filmovi
    r: Jean-Baptiste Pouilloux; uloge: Denis Menochet, Elodie Navarre
    19:30 Spojevi naslijepo (Shemtkhveviti paemnebi) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Levan Koguashvili; uloge: Andro Sakhvarelidze, Ia Sukhitashvili
    22:00 Party Girl Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Marie Amachoukeli-Barsacq, Claire Burger, Samuel Theis; uloge: Samuel Theis, Joseph Bour
    22:00 Moramo razgovarati (Vi måste prata) Glavni program: kratkometražni igrani filmovi
    r: Jean-Pascal Strüwer; uloge: Henrik Norlén, Sofia Ledarp, Alba August

    25.10. SUBOTA




    Velika dvorana

    12. Zagreb Film Festival
    11:00 Kratki, ali slatki filmovi za djecu_2 Bibijada
    15:00 Spojevi naslijepo (Shemtkhveviti paemnebi) Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Levan Koguashvili; uloge: Andro Sakhvarelidze, Ia Sukhitashvili
    17:00 Party Girl Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Marie Amachoukeli-Barsacq, Claire Burger, Samuel Theis; uloge: Samuel Theis, Joseph Bour
    20:00 Golub sjedi na grani i promišlja egzistenciju Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Roy Andersson; uloge: Holger Andersson, Nils Westblom

    26.10. NEDJELJA




    Velika dvorana

    12. Zagreb Film Festival
    15:00 Happy Endings Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Darko Šuvak; uloge: Areta Ćurković, Daria Lorenzi Flatz, Mate Gulin
    17:00 Kalvarija Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Zvonimir Maycug
; uloge: Dubravko Sidor, Mato Pavelić
    19:00 Golub sjedi na grani i promišlja egzistenciju Glavni program: dugometražni igrani filmovi
    r: Roy Andersson; uloge: Holger Andersson, Nils Westblom
    21:00 Ničije dijete (Ničije dete) Glavni program: Dugometražni igrani film
    r: Vuk Ršumović; uloge: Denis Murić, Pavle Čemerikić, Isidora Janković

    31.10. PETAK




    Velika dvorana

    20:00 Frankenstein_projekcija predstave Rezerviraj
    r: Danny Boyle; uloge: Benedict Cumberbatch, Jonny Lee Miller

    1.11. SUBOTA




    Velika dvorana

    20:00 Frankenstein_projekcija predstave Rezerviraj
    r: Danny Boyle; uloge: Benedict Cumberbatch, Jonny Lee Miller

Newsletter

Izdvojeno