• 25.4. PETAK




    Velika dvorana

    17:00 TTF: Očekujući raj (CENNETİ BEKLERKEN)
    r: Derviş Zaim; uloge: Serhat Tutumluer, Melisa Sözen, Mesut Akusta, Nihat İleri
    19:00 TTF: Naš duboki očaj (BİZİM BÜYÜK ÇARESİZLİĞİMİZ)
    r: Seyfi Teoman; uloge: İlker Aksum, Fatih Al, Güneş Sayın
    21:00 TTF: Vremena i vjetrovi (BEŞ VAKİT)
    r: Reha Erdem; uloge: Özen Özkan, Ali Bey Kayalı, Elit İsçan, Bülent Emin Yarar

    Dvorana Müller

    17:30 Hrabri mališan
    r: Thomas Szabo
    19:15 Moj zanat
    r: Mladen Matičević
    20:40 Imigrantica (The Immigrant)
    r: James Gray; uloge: Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Jeremy Renner

    26.4. SUBOTA




    Velika dvorana

    17:00 TTF: Adam i vrag (ADEMİN TRENLERİ)
    r: Barış Pirhasan; uloge: Nurgül Yeşilçay, Cem Özer, Ümit Çırak, Derya Alabora
    19:00 TTF: Leptirov san (KELEBEĞİN RÜYASI)
    r: Yılmaz Erdoğan; uloge: Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Mert Fırat, Farah Zeynep Abdullah
    21:00 TTF: Rana na srcu (GÖNÜL YARASI)
    r: Yavuz Turgul; uloge: Meltem Cumbul, Şener Şen, Timuçin Esen, Güven Kiraç

    Dvorana Müller

    17:30 Hrabri mališan
    r: Thomas Szabo
    19:10 Mamin dečkić (Les garçons et Guillaume, a table!)
    r: Guillaume Gallienne; uloge: Guillaume Gallienne, André Marcon, Diane Kruger, François Fabian
    20:45 Samo Bog prašta (Only God Forgives)
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm

    27.4. NEDJELJA




    Velika dvorana

    17:00 TTF: Ljetna vježbenica
    r: Seyfi Teoman; uloge: Taner Birsel, Tayfun Günay, Harun Özüağ, Ayten Tökün, Osman İnan
    19:00 TTF: Istanbulske priče (ANLAT İSTANBUL)
    r: Ümit Ünal, Kudret Sabancı, Selim Demirdelen, Yücel Yolcu, Ömür Atay; uloge: Altan Erkekli, Mehmet Günsür, Özgü Namal, Erkan Can
    21:00 TTF: Naš duboki očaj (BİZİM BÜYÜK ÇARESİZLİĞİMİZ)
    r: Seyfi Teoman; uloge: İlker Aksum, Fatih Al, Güneş Sayın

    Dvorana Müller

    16:30 Imigrantica (The Immigrant)
    r: James Gray; uloge: Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Jeremy Renner
    18:45 Moj zanat
    r: Mladen Matičević
    20:15 Samo Bog prašta (Only God Forgives)
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm

    28.4. PONEDJELJAK




    Velika dvorana

    18:30 Velika ljepota (La grande bellezza)
    r: Paolo Sorrentino; uloge: Toni Servillo, Carlo Verdone, Sabrina Ferilli
    21:10 Slava kurvi (in memoriam Michael Glawogger)
    r: Michael Glawogger

    Dvorana Müller

    17:00 Prošlost (Le Passe)
    r: Asghar Farhadi; uloge: Bérénice Bejo, Tahar Rahim, Ali Mosaffa, Babak Karimi, Pauline Burlet
    19:20 Hrabri mališan
    r: Thomas Szabo
    21:00 Vis-À-Vis (Vis-À-Vis)
    r: Nevio Marasović; uloge: Darija Lorenci, Rakan Rushaidat, Janko Popović Volarić, Krešimir Mikić

    29.4. UTORAK




    Velika dvorana

    18:30 Moj zanat
    r: Mladen Matičević
    20:00 Imigrantica (The Immigrant)
    r: James Gray; uloge: Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Jeremy Renner

    Dvorana Müller

    17:30 Hrabri mališan
    r: Thomas Szabo
    19:15 Samo Bog prašta (Only God Forgives)
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm
    21:00 Prošlost (Le Passe)
    r: Asghar Farhadi; uloge: Bérénice Bejo, Tahar Rahim, Ali Mosaffa, Babak Karimi, Pauline Burlet

    30.4. SRIJEDA




    Velika dvorana

    19:00 Mamin dečkić (Les garçons et Guillaume, a table!)
    r: Guillaume Gallienne; uloge: Guillaume Gallienne, André Marcon, Diane Kruger, François Fabian
    20:45 Imigrantica (The Immigrant)
    r: James Gray; uloge: Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Jeremy Renner

    Dvorana Müller

    17:30 Hrabri mališan
    r: Thomas Szabo
    19:15 Mlada i lijepa (Jeune & jolie)
    r: François Ozon; uloge: Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Frédéric Pierrot, Charlotte Rampling
    21:00 Moj zanat
    r: Mladen Matičević

    1.5. ČETVRTAK




    Velika dvorana

    18:30 Hrabri mališan
    r: Thomas Szabo
    20:15 Prošlost (Le Passe)
    r: Asghar Farhadi; uloge: Bérénice Bejo, Tahar Rahim, Ali Mosaffa, Babak Karimi, Pauline Burlet

    Dvorana Müller

    19:00 Imigrantica (The Immigrant)
    r: James Gray; uloge: Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Jeremy Renner
    21:15 Samo Bog prašta (Only God Forgives)
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm

    2.5. PETAK




    Velika dvorana

    18:30 Velika ljepota (La grande bellezza)
    r: Paolo Sorrentino; uloge: Toni Servillo, Carlo Verdone, Sabrina Ferilli
    21:00 Kvizni KUP

    Dvorana Müller

    19:00 Mamin dečkić (Les garçons et Guillaume, a table!)
    r: Guillaume Gallienne; uloge: Guillaume Gallienne, André Marcon, Diane Kruger, François Fabian
    20:40 Samo Bog prašta (Only God Forgives)
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm

Newsletter

Izdvojeno