EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    19.4. PETAK

    Velika dvorana

    Pogledajte dok možete!
    17:00 Miljenica (The Favourite, biografska drama/komedija) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz
    19:15 Ne gledaj mi u pijat 18
    r: Hana Jušić; uloge: Mia Petričević, Nikša Butijer, Zlatko Burić, Arijana Čulina, Karla Brbić
    21:15 Sve što dolazi (L'avenir) 15
    r: Mia Hansen-Løve; uloge: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka

    Dvorana Müller

    Pogledajte dok možete!
    17:15 Dan kada je moj otac postao grm
    r: Nicole van Kilsdonk; uloge: Celeste Holsheimer, Matsen Montsma, Teun Kuilboer, Noortje Herlaar, Anneke Blok, Susan Visser
    19:00 Duboki rezovi
    r: Dubravka Turić, Filip Mojzeš, Filip Peruzović; uloge: Lana Barić, Roko Glavina, Milivoj Beader, Nikša Butijer, Franko Jakovčević, Areta Ćurković, Glorija Pinturić, Lily Antić, Jadranka Đokić, Borna Fadljević, Živko Anočić, Vinko Kraljević, Marina Redžepović, Mirela Brekalo, Bernard Perić
    20:30 Ljudi i mjesta (Visages Villages, dokumentarni)
    r: J.R. i Agnès Varda; uloge: Agnès Varda, JR, Jeannine Carpentier

    20.4. SUBOTA

    Velika dvorana

    Pogledajte dok možete!
    17:00 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc
    18:45 Paterson 12
    r: Jim Jarmusch; uloge: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Nellie, Rizwan Manji, Barry Shabaka Henley
    21:00 Teret (The Load)
    r: Ognjen Glavonić; uloge: Leon Lučev, Pavle Čemerikić, Tamara Krcunović, Ivan Lučev, Igor Benčina

    Dvorana Müller

    Pogledajte dok možete!
    17:15 Moj dida je pao s Marsa
    r: Marina Andree Škop, Dražen Žarković; uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić, Alex Rakoš, Nils Ole Oftebro, Petra Polnišova, Sven Barac, Tonka Kovačić
    19:00 Tranzit (2018) (drama) 12
    r: Christian Petzold; uloge: Franz Rogowski, Paula Beer, Godehard Giese, Lilien Batman, Maryam Zaree
    21:00 Leptiri
    r: Tolga Karaçelik; uloge: Tolga Tekin, Bartu Küçükçaglayan, Tugce Altug

    21.4. NEDJELJA

    Velika dvorana

    Pogledajte dok možete!
    18:00 Kvadrat (The Square) 15
    r: Ruben Östlund; uloge: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Christopher Læssø
    20:45 Izgaranje (Beoning, misteriozna drama) 12
    r: Lee Chang-dong; uloge: Ah-in Yoo, Jong-seo Jun, Steven Yeun

    Dvorana Müller

    Pogledajte dok možete!
    17:15 Brailleovo srce (Le Coeur en Braille, obiteljski film)
    r: Michel Boujenah; uloge: Alix Vaillot, Jean-Stan Du Pac, Charles Berling
    19:00 Teret (The Load)
    r: Ognjen Glavonić; uloge: Leon Lučev, Pavle Čemerikić, Tamara Krcunović, Ivan Lučev, Igor Benčina
    21:00 Duboki rezovi
    r: Dubravka Turić, Filip Mojzeš, Filip Peruzović; uloge: Lana Barić, Roko Glavina, Milivoj Beader, Nikša Butijer, Franko Jakovčević, Areta Ćurković, Glorija Pinturić, Lily Antić, Jadranka Đokić, Borna Fadljević, Živko Anočić, Vinko Kraljević, Marina Redžepović, Mirela Brekalo, Bernard Perić

    22.4. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    19:00 Bura duše
    r: Goran Maršalek

    Dvorana Müller

    19:00 Alifu: Princ(eza) Queer MoMenti
    r: Yu-Lin Wang; uloge: Utjung Tjakivalid, Chao Yi-lan, Wu Pong-fong, Bamboo Chen

    23.4. UTORAK

    Dvorana Müller

    19:00 Trst, Jugoslavija
    r: Alessio Bozzer
    20:30 Alifu: Princ(eza) Queer MoMenti
    r: Yu-Lin Wang; uloge: Utjung Tjakivalid, Chao Yi-lan, Wu Pong-fong, Bamboo Chen

    25.4. ČETVRTAK

    Dvorana Müller

Izdvojeno