EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    20.2. UTORAK

    Velika dvorana

    17:00 Muzej čudesa (Wonderstruck, drama)
    r: Todd Haynes; uloge: Julianne Moore, Millicent Simmonds, Oakes Fegley, Tom Noonan, Michelle Williams
    19:15 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush
    21:00 Skrivena ljubav (Chiamami col tuo nome) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel, Victoire Du Bois, Vanda Capriolo, Antonio Rimoldi, Elena Bucci, Marco Sgrosso, André Aciman, Peter Spears

    Dvorana Müller

    17:30 Plesačica (La danseuse, povijesna biografska drama)
    r: Stéphanie Di Giusto; uloge: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Lily-Rose Depp
    19:30 Gazda: Početak
    r: Dario Juričan
    21:10 Iz ništavila (Aus dem Nichts) 12
    r: Fatih Akin; uloge: Diane Kruger, Denis Moschitto, Johannes Krisch

    21.2. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:00 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush
    19:00 Ciklus predavanja: Ljubav na psihoterapiji
    21:15 Skrivena ljubav (Chiamami col tuo nome) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel, Victoire Du Bois, Vanda Capriolo, Antonio Rimoldi, Elena Bucci, Marco Sgrosso, André Aciman, Peter Spears

    Dvorana Müller

    17:00 Gazda: Početak
    r: Dario Juričan
    18:35 Kvadrat (The Square) 15
    r: Ruben Östlund; uloge: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Christopher Læssø
    21:25 Plesačica (La danseuse, povijesna biografska drama)
    r: Stéphanie Di Giusto; uloge: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Lily-Rose Depp

    22.2. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    17:00 Muzej čudesa (Wonderstruck, drama)
    r: Todd Haynes; uloge: Julianne Moore, Millicent Simmonds, Oakes Fegley, Tom Noonan, Michelle Williams
    19:10 Tri plakata izvan grada (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri/crna komedija) 15
    r: Martin McDonagh; uloge: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell
    21:20 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush

    Dvorana Müller

    17:10 Projekt Florida (The Florida Project, igrani) 12
    r: Sean Baker; uloge: Brooklynn Prince, Bria Vinaite, Willem Dafoe
    19:20 Ivan
    r: Janez Burger; uloge: Maruša Majer, Matjaž Tribušon, Nataša Barbara Gračner, Branko Šturbej, Leon Lučev, Polona Juh, Mojca Funkl, Mateja Pucko, Vlado Vlaškalič, Silva Čušin, Damjana Černe
    21:10 Plesačica (La danseuse, povijesna biografska drama)
    r: Stéphanie Di Giusto; uloge: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Lily-Rose Depp

    23.2. PETAK

    Velika dvorana

    17:00 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush
    18:45 Skrivena ljubav (Chiamami col tuo nome) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel, Victoire Du Bois, Vanda Capriolo, Antonio Rimoldi, Elena Bucci, Marco Sgrosso, André Aciman, Peter Spears
    21:15 Tri plakata izvan grada (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri/crna komedija) 15
    r: Martin McDonagh; uloge: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

    Dvorana Müller

    18:00 Kvadrat (The Square) 15
    r: Ruben Östlund; uloge: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Christopher Læssø
    20:45 Ivan
    r: Janez Burger; uloge: Maruša Majer, Matjaž Tribušon, Nataša Barbara Gračner, Branko Šturbej, Leon Lučev, Polona Juh, Mojca Funkl, Mateja Pucko, Vlado Vlaškalič, Silva Čušin, Damjana Černe

    24.2. SUBOTA

    Velika dvorana

    16:15 Kvadrat (The Square) 15
    r: Ruben Östlund; uloge: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Christopher Læssø
    19:00 Tri plakata izvan grada (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri/crna komedija) 15
    r: Martin McDonagh; uloge: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell
    21:15 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush

    Dvorana Müller

    16:45 Osmi povjerenik (drama/komedija) 15
    r: Ivan Salaj; uloge: Frano Mašković, Borko Perić, Nadia Cvitanović, Ivo Gregurević, Goran Navojec
    19:15 Ivan
    r: Janez Burger; uloge: Maruša Majer, Matjaž Tribušon, Nataša Barbara Gračner, Branko Šturbej, Leon Lučev, Polona Juh, Mojca Funkl, Mateja Pucko, Vlado Vlaškalič, Silva Čušin, Damjana Černe
    21:05 Projekt Florida (The Florida Project, igrani) 12
    r: Sean Baker; uloge: Brooklynn Prince, Bria Vinaite, Willem Dafoe

    25.2. NEDJELJA

    Velika dvorana

    16:45 Skrivena ljubav (Chiamami col tuo nome) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel, Victoire Du Bois, Vanda Capriolo, Antonio Rimoldi, Elena Bucci, Marco Sgrosso, André Aciman, Peter Spears
    19:10 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush
    21:00 Prijelomni čas (The Darkest Hour, biografska povijesna ratna drama) 12
    r: Joe Wright; uloge: Lily James, Gary Oldman, Ben Mendelsohn, Kristin Scott Thomas, Stephen Dillane, Samuel West, Jordan Waller, Ronald Pickup

    Dvorana Müller

    17:00 Loving Vincent: Van Goghov misterij (Loving Vincent, animirani/biografski) 12
    r: Dorota Kobiela, Hugh Welchman; uloge: Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Gulaczyk
    19:00 Plesačica (La danseuse, povijesna biografska drama)
    r: Stéphanie Di Giusto; uloge: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Lily-Rose Depp
    21:10 Ivan
    r: Janez Burger; uloge: Maruša Majer, Matjaž Tribušon, Nataša Barbara Gračner, Branko Šturbej, Leon Lučev, Polona Juh, Mojca Funkl, Mateja Pucko, Vlado Vlaškalič, Silva Čušin, Damjana Černe

    26.2. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    17:00 Tri plakata izvan grada (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri/crna komedija) 15
    r: Martin McDonagh; uloge: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell
    19:10 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush
    21:10 Skrivena ljubav (Chiamami col tuo nome) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel, Victoire Du Bois, Vanda Capriolo, Antonio Rimoldi, Elena Bucci, Marco Sgrosso, André Aciman, Peter Spears

    Dvorana Müller

    17:00 Ivan
    r: Janez Burger; uloge: Maruša Majer, Matjaž Tribušon, Nataša Barbara Gračner, Branko Šturbej, Leon Lučev, Polona Juh, Mojca Funkl, Mateja Pucko, Vlado Vlaškalič, Silva Čušin, Damjana Černe
    21:15 Gazda: Početak
    r: Dario Juričan

    27.2. UTORAK

    Velika dvorana

    17:00 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush
    18:45 Tri plakata izvan grada (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri/crna komedija) 15
    r: Martin McDonagh; uloge: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell
    21:00 Kvadrat (The Square) 15
    r: Ruben Östlund; uloge: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Christopher Læssø

    Dvorana Müller

    17:00 Iz ništavila (Aus dem Nichts) 12
    r: Fatih Akin; uloge: Diane Kruger, Denis Moschitto, Johannes Krisch
    19:00 Ivan
    r: Janez Burger; uloge: Maruša Majer, Matjaž Tribušon, Nataša Barbara Gračner, Branko Šturbej, Leon Lučev, Polona Juh, Mojca Funkl, Mateja Pucko, Vlado Vlaškalič, Silva Čušin, Damjana Černe
    20:50 Osmi povjerenik (drama/komedija) 15
    r: Ivan Salaj; uloge: Frano Mašković, Borko Perić, Nadia Cvitanović, Ivo Gregurević, Goran Navojec

    28.2. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:00 Muzej čudesa (Wonderstruck, drama)
    r: Todd Haynes; uloge: Julianne Moore, Millicent Simmonds, Oakes Fegley, Tom Noonan, Michelle Williams
    19:15 Lady Bird (Lady Bird, komedija/drama) 15
    r: Greta Gerwig; uloge: Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Odeya Rush
    21:00 Tri plakata izvan grada (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri/crna komedija) 15
    r: Martin McDonagh; uloge: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

    Dvorana Müller

    17:00 Projekt Florida (The Florida Project, igrani) 12
    r: Sean Baker; uloge: Brooklynn Prince, Bria Vinaite, Willem Dafoe
    21:15 Ivan
    r: Janez Burger; uloge: Maruša Majer, Matjaž Tribušon, Nataša Barbara Gračner, Branko Šturbej, Leon Lučev, Polona Juh, Mojca Funkl, Mateja Pucko, Vlado Vlaškalič, Silva Čušin, Damjana Černe

Izdvojeno