EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    18.8. PETAK

    Velika dvorana

    17:00 Jackie Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Pablo Larraín; uloge: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup
    19:00 Neruda Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Pablo Larrain; uloge: Gael García Bernal, Luis Gnecco, Mercedes Morán
    21:00 Manchester by the Sea Propustili ste, pogledajte!
    r: Kenneth Lonergan; uloge: Casey Affleck, Michelle Williams, Kyle Chandler

    Dvorana Müller

    17:15 Crvena kornjača (La tortue rouge, animirani/fantazija) Propustili ste, pogledajte!
    r: Michael Dudok de Wit; uloge: Emmanuel Garijo, Tom Hudson, Baptiste Goy
    18:45 Dnevnik mašinovođe Propustili ste, pogledajte!
    r: Miloš Radović; uloge: Lazar Ristovski, Mirjana Karanović, Tihomir Stanić, Petar Korać
    20:30 Putovanje vremenom - put života (Voyage of Time: Life's Journey, dokumentarni/drama)
    r: Terrence Malick; uloge: Cate Blanchett, Jamal Cavil, Maisha Diatta

    19.8. SUBOTA

    Velika dvorana

    17:10 Café Society Propustili ste, pogledajte! 12
    r: Woody Allen; uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Steward, Steve Carell
    19:00 Ne gledaj mi u pijat Propustili ste, pogledajte! 18
    r: Hana Jušić; uloge: Mia Petričević, Nikša Butijer, Zlatko Burić, Arijana Čulina, Karla Brbić
    21:00 Samo je kraj svijeta (Juste la fin du monde, drama) Propustili ste, pogledajte! 12
    r: Xavier Dolan; uloge: Vincent Cassel, Marion Cotillard, Nathalie Baye, Léa Seydoux, Gaspard Ulliel

    Dvorana Müller

    17:00 Kapetan Fantastični (Captain Fantastic) Propustili ste, pogledajte! 12
    r: Matt Ross; uloge: Viggo Mortensen, Frank Langella, Kathryn Hahn
    19:15 Gimme Danger Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Jim Jarmusch
    21:15 Snowden Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage

    20.8. NEDJELJA

    Velika dvorana

    18:00 Sluškinja (Ah-ga-ssi) Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Chan-wook Park; uloge: Min-hee Kim, Jung-woo Ha, Jin-woong Jo
    20:45 Elle Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Paul Verhoeven; uloge: Isabelle Huppert, Laurent Lafitte, Anne Consigny, Charles Berling

    Dvorana Müller

    17:00 Kino Bibijada: Moj prvi odlazak u kino
    18:45 Gazda Propustili ste, pogledajte!
    r: Dario Juričan
    20:30 Putovanje vremenom - put života (Voyage of Time: Life's Journey, dokumentarni/drama)
    r: Terrence Malick; uloge: Cate Blanchett, Jamal Cavil, Maisha Diatta

    21.8. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    18:30 Sve što dolazi (L'avenir) Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Mia Hansen-Løve; uloge: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
    20:30 Paterson Propustili ste, pogledajte! 12
    r: Jim Jarmusch; uloge: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Nellie, Rizwan Manji, Barry Shabaka Henley

    Dvorana Müller

    17:00 Stefan Zweig, zbogom Europi (Vor der Morgenröte, drama/biografija) Propustili ste, pogledajte! 12
    r: Maria Schrader
    19:00 Nepoznata djevojka (La fille inconnue, drama/kriminalistički) Propustili ste, pogledajte! 12
    r: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; uloge: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier
    21:10 Matura (Bacalaureat) Propustili ste, pogledajte! 12
    r: Cristian Mungiu; uloge: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Lia Bugnar, Malina Manovici

    22.8. UTORAK

    Velika dvorana

    18:00 La La Land Propustili ste, pogledajte!
    r: Damien Chazelle; uloge: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt
    20:30 Toni Erdmann Subtitled T-days 12
    r: Maren Ade; uloge: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn

    Dvorana Müller

    17:00 Sve ili ništa Propustili ste, pogledajte! 12
    r: David Mackenzie; uloge: Chris Pine, Jeff Bridges, Ben Foster, Dale Dickey
    19:00 Kućna njega (DOMÁCÍ PÉČE (komedija, drama)) Propustili ste, pogledajte!
    r: Slávek Horák; uloge: Alena Mihulová, Boleslav Polívka, Tatiana Vilhelmová, Zuzana Kronerová
    20:45 Projekt: Zajedno (L'effet aquatique, romantična komedija) 3 ljubavne priče
    r: Sólveig Anspach, Jean-Luc Gaget; uloge: Samir Guesmi, Florence Loiret Caille, Philippe Rebbot, Estéban, Didda Jónsdóttir, Olivia Côte, Frosti Runólfsson, Johanna Nizard, Ingvar Eggert Sigurðsson

    23.8. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:15 Klan (El Clan) Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Pablo Trapero; uloge: Guillermo Francella, Peter Lanzani, Lili Popovich, Gastón Cocchiarale
    19:15 Julieta Propustili ste, pogledajte!
    r: Pedro Almodóvar; uloge: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao, Darío Grandinetti
    21:05 T2: Trainspotting Propustili ste, pogledajte! 18
    r: Danny Boyle; uloge: Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner, Robert Carlyle

    Dvorana Müller

    17:00 Novi klinac (Le Nouveau) Kino Bibijada
    r: Rudi Rosenberg; uloge: Raphaël Ghrenassia, Joshua Raccah, Géraldine Martineau
    19:00 American Honey Propustili ste, pogledajte! 15
    r: Andrea Arnold; uloge: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough

Izdvojeno