EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    27.6. UTORAK

    Velika dvorana

    19:00 Projekt: Zajedno (L'effet aquatique, romantična komedija) Subtitled Tuesday
    r: Sólveig Anspach, Jean-Luc Gaget; uloge: Samir Guesmi, Florence Loiret Caille, Philippe Rebbot, Estéban, Didda Jónsdóttir, Olivia Côte, Frosti Runólfsson, Johanna Nizard, Ingvar Eggert Sigurðsson
    20:45 Najsretniji dan u životu Ollija Makija (Hymyilevä mies) 3 ljubavne priče 12
    r: Juho Kuosmanen; uloge: Jarkko Lahti, Oona Airola, Eero Milonoff

    Dvorana Müller

    18:00 Đaneri - premijera kratkometražnog filma
    r: Svebor Mihael Jelić; uloge: Tin Blagojević, Karlo Oto Lekić
    19:15 Stilistica (Personal Shopper) 15
    r: Olivier Assayas; uloge: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz
    21:15 Ja nisam tvoj crnac (I Am Not Your Negro, dokumentarni) 15
    r: Raoul Peck; uloge: Samuel L. Jackson, James Baldwin, Harry Belafonte

    28.6. SRIJEDA

    Velika dvorana

    18:20 Nakon ljubavi (L’Économie du couple) 3 ljubavne priče 12
    r: Joachim Lafosse; uloge: Bérénice Bejo, Cédric Kahn, Jade Soentjens, Margaux Soentjens
    20:30 Kinolektira: Divlji u srcu (Wild at Heart)
    r: David Lynch; uloge: Nicolas Cage, Laura Dern, Willem Dafoe, Crispin Glover, Diane Ladd, Isabella Rossellini, Harry Dean Stanton, John Lurie, Sheryl Lee, Sherilyn Fenn, Grace Zabriskie

    Dvorana Müller

    17:00 Moja sestra mršavica (Min lilla syster) Kino Bibijada
    r: Sanna Lenken; uloge: Rebecka Josephson, Amy Deasismont, Henrik Norlén, Annika Hallin
    19:00 Mladi Karl Marx (Le jeune Karl Marx) 12
    r: Raoul Peck; uloge: August Diehl, Stefan Konarske, Vicky Krieps
    21:10 Lude od sreće (La pazza gioia, drama/komedija) 12
    r: Paolo Virzi; uloge: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti

Izdvojeno