EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link 'rezerviraj' kraj naslova filma. Ukoliko ne vidite link 'rezerviraj' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati ulaznice ili su sve rezervacije već iskorištene.

    18.2. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    19:00 Marija, kraljica Škotske (Mary Queen of Scots, povijesna drama) 15
    r: Josie Rourke; uloge: Saoirse Ronan, Margot Robbie, David Tennant
    21:15 Zelena knjiga: Vodič za život (Green Book, biografska drama/komedija) 12
    r: Peter Farrelly; uloge: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Sebastian Maniscalco

    Dvorana Müller

    17:00 Mali (kriminalistička drama) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković
    18:45 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc
    20:30 Mali (kriminalistička drama) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković

    19.2. UTORAK

    Velika dvorana

    17:10 Marija, kraljica Škotske (Mary Queen of Scots, povijesna drama) 15
    r: Josie Rourke; uloge: Saoirse Ronan, Margot Robbie, David Tennant
    19:20 Mali (kriminalistička drama) Subtitled Tuesday 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković
    21:10 Miljenica (The Favourite, biografska drama/komedija) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz

    Dvorana Müller

    17:00 Voljeni (Benzinho, drama)
    r: Gustavo Pizzi; uloge: Karine Teles, Otávio Müller, Adriana Esteves
    18:45 Bergman - jedna godina, jedan život (Bergman – A Year in a Life, dokumentarni)
    r: Jane Magnusson
    21:00 Prije mraka (Napszállta, drama) 12
    r: László Nemes; uloge: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos, Marcin Czarnik, Judit Bárdos

    20.2. SRIJEDA

    Velika dvorana

    19:00 Moj dida je pao s Marsa Otvorenje 4.KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Marina Andree Škop, Dražen Žarković; uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić, Alex Rakoš, Nils Ole Oftebro, Petra Polnišova, Sven Barac, Tonka Kovačić
    21:30 Mali (kriminalistička drama) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković

    Dvorana Müller

    17:00 Mali (kriminalistička drama) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković
    18:45 Prije mraka (Napszállta, drama) 12
    r: László Nemes; uloge: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos, Marcin Czarnik, Judit Bárdos
    21:20 Hladni rat (Zimna wojna, romantična drama) 12
    r: Pawel Pawlikowski; uloge: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc

    21.2. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    11:30 Dječakov san (Halkaa) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Nila Madhab Panda; uloge: Paoli Dam, Vipin Katyal, Ranvir Shorey, Kumud Mishra
    14:00 Moj dida je pao s Marsa KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Marina Andree Škop, Dražen Žarković; uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić, Alex Rakoš, Nils Ole Oftebro, Petra Polnišova, Sven Barac, Tonka Kovačić
    18:00 Supa Modo KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Likarion Wainaina; uloge: Stycie Waweru, Nyawara Ndambia, Marrianne Nungo, Johnson Chege, Humphrey Maina
    20:00 Miljenica (The Favourite, biografska drama/komedija) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz

    Dvorana Müller

    17:00 Svaki dan otkrivam 4 KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    18:30 Mali (kriminalistička drama) + Seks piće i krvoproliće (segment Antonija Nuića) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković
    20:45 Prije mraka (Napszállta, drama) 12
    r: László Nemes; uloge: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos, Marcin Czarnik, Judit Bárdos

    22.2. PETAK

    Velika dvorana

    11:30 Ja sam William (Jeg er William) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Jonas Elmer; uloge: Alexander Magnússon, Amina Awan Abou Arrakha, Dorte Højsted, Niels-Martin Eriksen, Rasmus Bjerg, Stinne Henriksen
    13:30 Zlogonje (The Witch Hunters) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Raško Miljković; uloge: Mihajlo Milavić, Silma Mahmuti, Bojan Žirović, Jelena Đokić, Olga Odanović
    18:00 Moje neobično ljeto s Tess (Mijn bijzonder rare week met Tess) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Steven Wouterlood; uloge: Jennifer Hoffman, Hans Dagelet, Terence Schreurs
    20:30 Mali (kriminalistička drama) + Seks piće i krvoproliće (segment Antonija Nuića) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković

    Dvorana Müller

    17:00 Produženi boravak: Trešnje KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Dubravka Turić; uloge: Roko Glavina, Lana Barić, Nikša Butijer, Milivoj Beader, Areta Ćurković, Franko Jakovčević, Donat Zeko
    18:45 Bergman - jedna godina, jedan život (Bergman – A Year in a Life, dokumentarni)
    r: Jane Magnusson
    21:00 Prije mraka (Napszállta, drama) 12
    r: László Nemes; uloge: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos, Marcin Czarnik, Judit Bárdos

    23.2. SUBOTA

    Velika dvorana

    11:30 Tri svemirske pogreške (Matti & Sami und die drei größten Fehler des) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Stefan Westerwelle; uloge: Mikke Emil Rasch, Nick Holaschke, Sabine Timoteo, Tommi Korpela, Roy Peter Link
    15:00 Na putu do jezera (Benim Küçük Sözlerim) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Bekir Bülbül; uloge: Ebubekir İdare, Ahmet Enes Yaman, Mevlüt Fatih İdare
    17:00 Zlogonje (The Witch Hunters) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Raško Miljković; uloge: Mihajlo Milavić, Silma Mahmuti, Bojan Žirović, Jelena Đokić, Olga Odanović
    19:15 Mali (kriminalistička drama) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković
    21:00 Miljenica (The Favourite, biografska drama/komedija) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz

    Dvorana Müller

    15:00 Klasik s gostom: Tajna starog tavana KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Vladimir Tadej; uloge: Mario Mirković, Špiro Guberina, Boris Dvornik, Mia Oremović, Rene Bitorajac, Jan Kanyza, Miloš Kopecky, Petar Jelaska, Edo Peročević, Jiri Guriča, Nina Petrović

    24.2. NEDJELJA

    Velika dvorana

    11:00 Moj prvi odlazak u kino 4 KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    17:00 Ja sam William (Jeg er William) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Jonas Elmer; uloge: Alexander Magnússon, Amina Awan Abou Arrakha, Dorte Højsted, Niels-Martin Eriksen, Rasmus Bjerg, Stinne Henriksen
    19:00 Kinolektira gostuje: Neki to vole vruće (Some Like It Hot Billy Wilder) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu 12
    r: Billy Wilder; uloge: Marilyn Monroe, Tony Curtis, Jack Lemmon, J. E. Brown, George Raft
    21:30 Mali (kriminalistička drama) 15
    r: Antonio Nuić; uloge: Franjo Dijak, Vito Dijak, Rakan Rushaidat, Hrvoje Kečkeš, Bojan Navojec, Robert Ugrina, Živko Anočić, Paško Vukasović, Iva Babić, Ksenija Marinković

    Dvorana Müller

    11:30 Dječakov san (Halkaa) KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Nila Madhab Panda; uloge: Paoli Dam, Vipin Katyal, Ranvir Shorey, Kumud Mishra
    15:00 Klasik s gostom: Imam dvije mame i dva tate KinoKino - Međunarodni filmski festival za djecu
    r: Krešo Golik; uloge: Davor Radolfi, Igor Galo, Mia Oremović, Relja Bašić, Fabijan Šovagović, Vera Čukić, Tomica Žganec, Matea Bogdanović
    18:00 Prije mraka (Napszállta, drama) 12
    r: László Nemes; uloge: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos, Marcin Czarnik, Judit Bárdos
    20:45 Izvještaji o Sari i Saleemu (The Reports on Sarah and Saleem, drama/triler) 15
    r: Muayad Alayan; uloge: Maisa Abd Elhadi, Adeeb Safadi, Sivane Kretchner, Ishai Golan

    4.3. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    19:00 MIRAI (Mirai)
    r: Mamoru Hosoda; uloge: Moka Kamishiraishi, Haru Kuroki, Gen Hoshino, Kumiko Aso, Mitsuo Yoshihara, Yoshiko Miyazaki, Koji Yakusho, Masaharu Fukuyama

Izdvojeno