EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link ‘REZERVIRAJ’ ili kupiti klikom na link ‘KUPI’ (oba linka nalaze se kraj naslova filma). Ukoliko ne vidite linkove ‘REZERVIRAJ’ ili ‘KUPI' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati niti kupiti ulaznice ili su pak sve rezervacije već iskorištene.

    23.7. SUBOTA

    Velika dvorana

    19:00 Carol 15
    r: Todd Haynes; uloge: Cate Blanchett, Rooney Mara, Kyle Chandler, Jake Lacy
    21:15 Rasprskavanje (A Bigger Splash) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Tilda Swinton, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Matthias Schenaerts

    Dvorana Müller

    18:45 Dok smo sanjali (Als wir träumten)
    r: Andreas Dresen; uloge: Merlin Rose, Julius Nitschkoff, Joel Basman, Marcel Heupermann
    21:00 Priča nad pričama (Il racconto dei racconti) 15
    r: Matteo Garrone; uloge: Salma Hayek, Vincent Cassel, Toby Jones, John C. Reilly

    24.7. NEDJELJA

    Velika dvorana

    18:00 Knjiga o džungli (The Jungle Book)
    r: Jon Favreau; uloge: Neel Sethi
    20:15 Rasprskavanje (A Bigger Splash) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Tilda Swinton, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Matthias Schenaerts

    Dvorana Müller

    17:00 Mali princ (The Little Prince) Kino Bibijada
    r: Mark Osborne
    19:15 Ovnovi (Hrútar) 12
    r: Grímur Hákonarson; uloge: Sigurður Sigurjónsson, Theodór Júlíusson, Charlotte Bøving
    21:00 Dolazimo u miru (We Come As Friends)
    r: Hubert Sauper

    25.7. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    20:00 Mladost (La giovinezza) 15
    r: Paolo Sorrentino; uloge: Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz, Paul Dano

    Dvorana Müller

    18:30 Mediterranea
    r: Jonas Carpignano; uloge: Koudous Seihon, Alassane Sy, Pio Amato, Francesco Papasergio
    20:30 Janis (Janis: Little Girl Blue)
    r: Amy Berg

    26.7. UTORAK

    Velika dvorana

    20:00 Zvizdan Subtitled Tuesday 12
    r: Dalibor Matanić; uloge: Tihana Lazović, Goran Marković, Nives Ivanković, Dado Ćosić

    Dvorana Müller

    19:30 Potpuno novi zavjet (Le Tout Nouveau Testament) 12
    r: Jaco Van Dormael; uloge: Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve, François Damiens
    20:45 Victoria
    r: Sebastian Schipper; uloge: Laia Costa, Frederick Lau, Franz Rogowski, Burak Yigit

    27.7. SRIJEDA

    Velika dvorana

    18:30 Brooklyn
    r: John Crowley; uloge: Saoirse Ronan, Hugh Gormley, Brid Brennan, Jim Broadbent
    20:40 Jastog (The Lobster) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Colin Farrell, Rachel Weisz, Jessica Barden, Olivia Colman

    Dvorana Müller

    17:00 Operacija Arktik (Operasjon Arktis/ obiteljska pustolovina) Kino Bibijada
    r: Grethe Bøe-Waal; uloge: Kaisa Gurine Antonsen, Ida Leonora Valestrand Eike
    19:30 Ničije dijete (Ničije dete)
    r: Vuk Ršumović; uloge: Denis Murić, Pavle Čemerikić, Isidora Janković

    28.7. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    18:30 Rasprskavanje (A Bigger Splash) Subtitled Thursday 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Tilda Swinton, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Matthias Schenaerts
    21:00 Ma ma
    r: Julio Medem; uloge: Penélope Cruz, Luis Tosar, Asier Etxeandia

    Dvorana Müller

    19:00 Čopor (The Wolfpack) 15
    r: Cystal Moselle
    20:45 Imena višnje
    r: Branko Schmidt; uloge: Ivo Gregurević, Nada Đurevska, Goran Bogdan

    29.7. PETAK

    Velika dvorana

    19:00 Ma ma
    r: Julio Medem; uloge: Penélope Cruz, Luis Tosar, Asier Etxeandia
    21:00 Houston, imamo problem!
    r: Žiga Virc

    Dvorana Müller

    18:45 Moja majka (Mia Madre) 12
    r: Nanni Moretti; uloge: Margherita Buy, John Turturro, Giulia Lazzarini
    20:45 Saulov sin (Saul fia) 15
    r: László Nemes; uloge: Géza Röhrig, Levente Molnár, Urs Rechn, Todd Charmont

    30.7. SUBOTA

    Velika dvorana

    19:00 Rasprskavanje (A Bigger Splash) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Tilda Swinton, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Matthias Schenaerts
    21:15 Ma ma
    r: Julio Medem; uloge: Penélope Cruz, Luis Tosar, Asier Etxeandia

    Dvorana Müller

    18:30 Amy 15
    r: Asif Kapadia
    21:00 Dheepan (Dheepan) 12
    r: Jacques Audiard; uloge: Jesuthasan Antonythasan, Kalieaswari Srinivasan, Claudine Vinasithamby

    31.7. NEDJELJA

    Velika dvorana

    17:15 Ma ma
    r: Julio Medem; uloge: Penélope Cruz, Luis Tosar, Asier Etxeandia
    19:15 Vrapci (Sparrows) Pula Film Festival
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    21:00 Dobra žena Pula Film Festival
    r: Mirjana Karanović; uloge: Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jasna Đuričić, Bojan Navojec

    Dvorana Müller

    17:00 Baltazar: Zvonko sa zvonika Kino Bibijada
    19:00 Život je truba Pula Film Festival 12
    r: Antonio Nuić; uloge: Bojan Navojec, Iva Babić, Zlatko Vitez, Mirela Brekalo, Goran Navojec, Filip Križan, Ksenija Marinković, Filip Šovagović
    20:45 S one strane Pula Film Festival
    r: Zrinko Ogresta; uloge: Ksenija Marinković, Lazar Ristovski, Tihana Lazović, Robert Budak

Newsletter

Izdvojeno