EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link ‘REZERVIRAJ’ ili kupiti klikom na link ‘KUPI’ (oba linka nalaze se kraj naslova filma). Ukoliko ne vidite linkove ‘REZERVIRAJ’ ili ‘KUPI' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati niti kupiti ulaznice ili su pak sve rezervacije već iskorištene.

    25.8. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    19:00 Zvizdan Subtitled Thursday 12
    r: Dalibor Matanić; uloge: Tihana Lazović, Goran Marković, Nives Ivanković, Dado Ćosić
    21:15 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry

    Dvorana Müller

    18:30 Mustang
    r: Deniz Gamze Ergüven; uloge: Güneş Nezihe Şensoy, Doğa Zeynep Doğuşlu
    20:30 Kad otvorim oči (À peine j'ouvre les yeux) 12
    r: Leyla Bouzid; uloge: Baya Medhaffer, Ghalia Benali, Montassar Ayari, Aymen Omrani

    26.8. PETAK

    Velika dvorana

    19:00 Jastog (The Lobster) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Colin Farrell, Rachel Weisz, Jessica Barden, Olivia Colman
    21:15 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry

    Dvorana Müller

    18:45 Potpuno novi zavjet (Le Tout Nouveau Testament) 12
    r: Jaco Van Dormael; uloge: Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve, François Damiens
    20:50 Čopor (The Wolfpack) 15
    r: Cystal Moselle

    27.8. SUBOTA

    Velika dvorana

    19:00 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry
    20:50 Rasprskavanje (A Bigger Splash) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Tilda Swinton, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Matthias Schenaerts

    Dvorana Müller

    18:30 Van sebe (Mot naturen)
    r: Ole Giæver, Marte Vold; uloge: Ole Giæver, Rebekka Nystabakk, Marte Magnusdotter Solem
    20:00 Priča nad pričama (Il racconto dei racconti) 15
    r: Matteo Garrone; uloge: Salma Hayek, Vincent Cassel, Toby Jones, John C. Reilly

    28.8. NEDJELJA

    Velika dvorana

    17:15 Houston, imamo problem!
    r: Žiga Virc
    19:15 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry
    21:00 Carol 15
    r: Todd Haynes; uloge: Cate Blanchett, Rooney Mara, Kyle Chandler, Jake Lacy

    Dvorana Müller

    17:00 Baltazar: Zvjezdani kvartet Kino Bibijada
    19:00 Ovnovi (Hrútar) 12
    r: Grímur Hákonarson; uloge: Sigurður Sigurjónsson, Theodór Júlíusson, Charlotte Bøving
    20:45 Život je truba 12
    r: Antonio Nuić; uloge: Bojan Navojec, Iva Babić, Zlatko Vitez, Mirela Brekalo, Goran Navojec, Filip Križan, Ksenija Marinković, Filip Šovagović

    29.8. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    18:30 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry

    Dvorana Müller

    19:00 Taxi (Taxi)
    r: Jafar Panahi; uloge: Jafar Panahi
    20:40 Janis (Janis: Little Girl Blue)
    r: Amy Berg

    30.8. UTORAK

    Velika dvorana

    19:00 Ma ma Subtitled Tuesday
    r: Julio Medem; uloge: Penélope Cruz, Luis Tosar, Asier Etxeandia
    21:00 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry

    Dvorana Müller

    19:15 Pravi muškarac (La loi du marché) 12
    r: Stéphane Brizé; uloge: Vincent Lindon, Karine de Mirbeck, Matthieu Schaller
    21:10 Saulov sin (Saul fia) 15
    r: László Nemes; uloge: Géza Röhrig, Levente Molnár, Urs Rechn, Todd Charmont

    31.8. SRIJEDA

    Velika dvorana

    19:00 Rasprskavanje (A Bigger Splash) 15
    r: Luca Guadagnino; uloge: Tilda Swinton, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Matthias Schenaerts
    21:15 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry

    Dvorana Müller

    17:00 Nevidljivi dječak (Il ragazzo invisibile) Kino Bibijada
    r: Gabriele Salvatores; uloge: Ludovico Girardello, Valeria Golino, Fabrizio Bentivoglio
    19:10 Kad otvorim oči (À peine j'ouvre les yeux) 12
    r: Leyla Bouzid; uloge: Baya Medhaffer, Ghalia Benali, Montassar Ayari, Aymen Omrani
    21:05 S one strane
    r: Zrinko Ogresta; uloge: Ksenija Marinković, Lazar Ristovski, Tihana Lazović, Robert Budak

    1.9. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    19:15 ZG80 Subtitled Tuesday 15
    r: Igor Šeregi; uloge: Rene Bitorajac, Marko Cindrić, Filip Detelić, Matija Kačan
    21:00 Trumbo (Trumbo) 12
    r: Jay Roach; uloge: Bryan Cranston, Michael Stuhlbarg, Diane Lane, Helen Mirren

    Dvorana Müller

    19:00 Smrt u Sarajevu 12
    r: Danis Tanović; uloge: Jacques Weber, Snežana Vidović, Izudin Bajrović, Vedrana Seksan
    20:45 Moja majka (Mia Madre) 12
    r: Nanni Moretti; uloge: Margherita Buy, John Turturro, Giulia Lazzarini

    2.9. PETAK

    Velika dvorana

    17:15 Mladost (La giovinezza) 15
    r: Paolo Sorrentino; uloge: Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz, Paul Dano
    19:30 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry
    21:15 ZG80 15
    r: Igor Šeregi; uloge: Rene Bitorajac, Marko Cindrić, Filip Detelić, Matija Kačan

    Dvorana Müller

    18:30 Bravo! (Aferim!) 15
    r: Radu Jude; uloge: Teodor Corban, Mihai Comănoiu, Cuzin Toma, Alexandru Dabija
    20:30 Victoria
    r: Sebastian Schipper; uloge: Laia Costa, Frederick Lau, Franz Rogowski, Burak Yigit

    3.9. SUBOTA

    Velika dvorana

    11:30 Oddball (Oddball) Kino Bibijada
    r: Stuart McDonald; uloge: Alan Tudyk, Sarah Snook, Coco Jack Gillies, Deborah Mailman
    17:30 Ljubav i prijateljstvo (Love & Friendship) 15
    r: Whit Stillman; uloge: Kate Beckinsale, Chloe Sevigny, Xavier Samuel, Stephen Fry
    19:15 ZG80 15
    r: Igor Šeregi; uloge: Rene Bitorajac, Marko Cindrić, Filip Detelić, Matija Kačan
    21:00 Jastog (The Lobster) 15
    r: Yorgos Lanthimos; uloge: Colin Farrell, Rachel Weisz, Jessica Barden, Olivia Colman

    Dvorana Müller

    18:30 Ovnovi (Hrútar) 12
    r: Grímur Hákonarson; uloge: Sigurður Sigurjónsson, Theodór Júlíusson, Charlotte Bøving
    20:30 Potpuno novi zavjet (Le Tout Nouveau Testament) 12
    r: Jaco Van Dormael; uloge: Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve, François Damiens

Newsletter

Izdvojeno