EN HR
  • Ulaznice možete rezervirati klikom na link ‘REZERVIRAJ’ ili kupiti klikom na link ‘KUPI’ (oba linka nalaze se kraj naslova filma). Ukoliko ne vidite linkove ‘REZERVIRAJ’ ili ‘KUPI' pored naziva filma, za tu projekciju nije moguće rezervirati niti kupiti ulaznice ili su pak sve rezervacije već iskorištene.

    30.9. PETAK

    Velika dvorana

    17:00 Neonski demon (The Neon Demon) 15
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote
    19:15 Vrapci (Sparrows)
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    21:15 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage

    Dvorana Müller

    17:15 Phantom Boy (animirani) (sinkroniziran) Kino Bibijada
    r: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol; uloge: Audrey Tautou, Jean-Pierre Marielle, Édouard Baer, Gaspard Gagnol
    19:00 Sokol ga nije volio Snimateljska retrospektiva
    r: Branko Schmidt; uloge: Fabijan Šovagović, Filip Šovagović, Krunoslav Šarić, Nada Subotić, Ivo Gregurević
    20:45 Marguerite
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret

    1.10. SUBOTA

    Velika dvorana

    16:00 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage
    18:30 Marguerite
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret
    21:00 Ludi Pierrot (Pierrot Le Fou) Rendez-vous au cinéma
    r: Jean-Luc Godard; uloge: Jean-Paul Belmondo, Anna Karina

    Dvorana Müller

    17:00 Čudesna šuma Snimateljska retrospektiva Kino Bibijada
    r: Milan Blažeković; uloge: Josip Marotti, Ljubo Kapor, Ivo Rogulja
    19:00 Vrapci (Sparrows)
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    21:10 Moj kralj (Mon roi)
    r: Maïwenn; uloge: Vincent Cassel, Emmanuelle Bercot, Louis Garrel

    2.10. NEDJELJA

    Velika dvorana

    17:00 Zaljev luđaka (Ma Loute)
    r: Bruno Dumont; uloge: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi
    19:15 ZG80 15
    r: Igor Šeregi; uloge: Rene Bitorajac, Marko Cindrić, Filip Detelić, Matija Kačan
    21:00 Marguerite
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret

    Dvorana Müller

    17:15 Phantom Boy (animirani) (sinkroniziran) Kino Bibijada
    r: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol; uloge: Audrey Tautou, Jean-Pierre Marielle, Édouard Baer, Gaspard Gagnol
    19:00 Život sa stricem Snimateljska retrospektiva
    r: Krsto Papić; uloge: Davor Janjić, Alma Prica, Miodrag Krivokapić, Anica Dobra, Ivo Gregurević
    21:15 Neonski demon (The Neon Demon) 15
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote

    3.10. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    17:00 ZG80 15
    r: Igor Šeregi; uloge: Rene Bitorajac, Marko Cindrić, Filip Detelić, Matija Kačan
    19:30 Jasenovački memento Premijera
    r: Bogdan Žižić
    21:15 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage

    Dvorana Müller

    17:10 Vrapci (Sparrows)
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    19:00 Glembajevi Snimateljska retrospektiva
    r: Antun Vrdoljak; uloge: Mustafa Nadarević, Ena Begović, Tonko Lonza, Bernarda Oman, Žarko Potočnjak
    21:20 Marguerite
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret

    4.10. UTORAK

    Velika dvorana

    22:00 ZG80 Subtitled Tuesday 15
    r: Igor Šeregi; uloge: Rene Bitorajac, Marko Cindrić, Filip Detelić, Matija Kačan

    Dvorana Müller

    17:15 Gori more (Fuocoammare) 12
    r: Gianfranco Rosi
    19:15 Vrapci (Sparrows)
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    21:10 Moj kralj (Mon roi)
    r: Maïwenn; uloge: Vincent Cassel, Emmanuelle Bercot, Louis Garrel

    5.10. SRIJEDA

    Velika dvorana

    17:20 Nevine (Les innocentes)
    r: Anne Fontaine; uloge: Lou de Laâge, Agata Buzek, Agata Kulesza
    19:30 Gazda
    r: Dario Juričan
    21:00 Dobra žena
    r: Mirjana Karanović; uloge: Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jasna Đuričić, Bojan Navojec

    Dvorana Müller

    18:20 Marguerite
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret
    20:45 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage

    6.10. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    19:00 Dobra žena
    r: Mirjana Karanović; uloge: Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jasna Đuričić, Bojan Navojec
    20:45 Gazda
    r: Dario Juričan

    Dvorana Müller

    17:00 Neonski demon (The Neon Demon) 15
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote
    19:10 Vrapci (Sparrows)
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    21:00 Marguerite
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret

    7.10. PETAK

    Velika dvorana

    17:00 Gazda
    r: Dario Juričan
    18:30 Dobra žena
    r: Mirjana Karanović; uloge: Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jasna Đuričić, Bojan Navojec

    Dvorana Müller

    17:10 Vrapci (Sparrows)
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    19:00 Zaljev luđaka (Ma Loute)
    r: Bruno Dumont; uloge: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi
    21:15 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage

    8.10. SUBOTA

    Velika dvorana

    17:00 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage
    19:30 Gazda
    r: Dario Juričan
    21:00 Dobra žena
    r: Mirjana Karanović; uloge: Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jasna Đuričić, Bojan Navojec

    Dvorana Müller

    17:15 Phantom Boy (animirani) (titlan) Kino Bibijada
    r: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol; uloge: Audrey Tautou, Jean-Pierre Marielle, Édouard Baer, Gaspard Gagnol
    19:00 Neonski demon (The Neon Demon) 15
    r: Nicolas Winding Refn; uloge: Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote
    21:10 Gori more (Fuocoammare) 12
    r: Gianfranco Rosi

    9.10. NEDJELJA

    Velika dvorana

    17:15 Dobra žena Dan europskih artkina
    r: Mirjana Karanović; uloge: Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jasna Đuričić, Bojan Navojec
    19:00 Vrapci (Sparrows) Dan europskih artkina
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija
    21:00 Zaljev luđaka (Ma Loute) Dan europskih artkina
    r: Bruno Dumont; uloge: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi

    Dvorana Müller

    11:00 Phantom Boy (animirani) (sinkroniziran) Dan europskih artkina
    r: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol; uloge: Audrey Tautou, Jean-Pierre Marielle, Édouard Baer, Gaspard Gagnol
    18:30 Moj kralj (Mon roi) Dan europskih artkina
    r: Maïwenn; uloge: Vincent Cassel, Emmanuelle Bercot, Louis Garrel
    20:45 Marguerite Dan europskih artkina
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret

    10.10. PONEDJELJAK

    Velika dvorana

    19:15 Gazda
    r: Dario Juričan
    20:40 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage

    Dvorana Müller

    18:00 Marguerite
    r: Xavier Giannoli; uloge: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret
    20:30 Gori more (Fuocoammare) 12
    r: Gianfranco Rosi

    11.10. UTORAK

    Velika dvorana

    17:00 Dobra žena
    r: Mirjana Karanović; uloge: Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jasna Đuričić, Bojan Navojec
    20:00 Teorija tigra (TEORIE TYGRA (komedija)) Tjedan češkog filma - svečano otvaranje (ulaz uz pozivnice)
    r: Radek Bajgar; uloge: Jirí Bartoska, Lucia Siposová, Iva Janzurová, Tatiana Vilhelmová

    Dvorana Müller

    17:15 Gazda
    r: Dario Juričan
    18:45 Snowden 15
    r: Oliver Stone; uloge: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Zachary Quinto, Nicolas Cage
    21:15 Nevine (Les innocentes)
    r: Anne Fontaine; uloge: Lou de Laâge, Agata Buzek, Agata Kulesza

    12.10. SRIJEDA

    Velika dvorana

    18:30 Ubojite priče (SMRTELNÉ HISTORKY (eksperimentalni animirani)) Tjedan češkog filma
    r: Jan Bubeníček; uloge: Jan Budař, Pavel Landovský, Jan Bubeníček, Ondřej Trojan
    20:30 Kućna njega (DOMÁCÍ PÉČE (komedija, drama)) Tjedan češkog filma
    r: Slávek Horák; uloge: Alena Mihulová, Boleslav Polívka, Tatiana Vilhelmová, Zuzana Kronerová

    Dvorana Müller

    17:00 Gori more (Fuocoammare) 12
    r: Gianfranco Rosi
    19:00 Moj kralj (Mon roi)
    r: Maïwenn; uloge: Vincent Cassel, Emmanuelle Bercot, Louis Garrel
    21:15 Vrapci (Sparrows)
    r: Rúnar Rúnarsson; uloge: Atli Óskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Rade Šerbedžija

    13.10. ČETVRTAK

    Velika dvorana

    18:30 Pat i Mat na filmu (A je to) (PAT A MAT VE FILMU (animirana komedija)) Tjedan češkog filma
    r: Marek Beneš
    20:30 Teorija tigra (TEORIE TYGRA (komedija)) Tjedan češkog filma
    r: Radek Bajgar; uloge: Jirí Bartoska, Lucia Siposová, Iva Janzurová, Tatiana Vilhelmová

Newsletter

Izdvojeno